BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

SatRevolution S.A. to pierwsza polska spółka nowych technologii, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji małych satelitów na potrzeby międzynarodowych agencji kosmicznych oraz innych podmiotów z sektora prywatnego i publicznego. SatRevolution prowadzi również prace badawczo-rozwojowe nad innymi rozwiązaniami z zakresu technologii kosmicznych.

Jest praca we Wrocławiu i możliwość zrealizowania praktyk w strukturach w/w pracodawcy.

Junior Fullstack Developer

  1. Opis stanowiska:
    •Tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych bazujących na danych satelitarnych,
    •Kodowanie w warstwie front-end,
    •Programowanie w warstwie back-end,
    •Rozwijanie czytelnego i efektywnego kodu,
    •Tworzenie dokumentacji technicznej.
  2. Wymagania:
    •Wykształcenie wyższe techniczne,
    •Znajomość HTML, CSS, JavaScript,
    •Znajomość co najmniej jednego z języków: Python/Java/C#/Ruby dla programowania w warstwie back-end,
    •Mile widziane doświadczenie z REST API i w testach automatycznych,
    •Znajomości języka angielskiego min. na poziomie średnio-zaawansowanym,
    •Dobra organizacja pracy,
    •Dokładność i systematyczność,
    •Mile widziane portfolio potwierdzające ww. umiejętności.
  3. Kandydatom oferujemy:
    •Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    •Możliwość rozwoju w polskiej firmie o zasięgu globalnym,
    •Rozwój w zakresie technologii używanych w przemyśle „New Space”,
    •Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego,
    •W pełni wyposażone stanowisko pracy,
    •Pakiet wyżywienia (śniadania i obiady),
    •Pakiet medyczny,
    •Kartę sportową MultiActive,
    •Przyjazną i niepowtarzalną atmosferę.

Więcej informacji na:

Back to top