BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS 


KROTECH zajmuje się technicznym zaopatrzeniem przemysłu, serwisem i produkcją maszyn. Trzon firmy stanowi działalność handlowa. Specjalizujemy się w technicznym zaopatrzeniu przemysłu: dostarczamy elementy pneumatyki, hydrauliki siłowej, a także narzędzia, materiały i części do maszyn.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Stażysta – pracownik biurowy.

Termin składania aplikacji: 31 Marzec 2020

WIĘCEJ INFORMACJI

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki do skorzystania z oferty 3 miesięcznego płatnego stażu w Biurze Administracji i Bezpieczeństwa Fizycznego, Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Areszcie Śledczym we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów kierunku Zarządzanie do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Wydziale Personalnym AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Rekrutacji AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy AWL.

SPRAWDŹ SIĘ W PRAKTYCE!

Zdajemy sobie sprawę jak stresującą sytuacją może być przyjście na praktyki do nieznanej firmy – obawa przed godzinami parzenia kawy, wyobcowanie i dziesiątki innych ważnych dla Nas wątpliwości. Skąd to wiemy? Bo część z Nas sama jest po praktykach! Niezależnie od tego czy jesteś studentem i poszukujesz praktyk z uczelni, czy posiadając doświadczenie w innej dziedzinie chcesz podjąć praktyki „dla siebie” oraz zobaczyć jak wygląda praca w konkretnym dziale – zapraszamy Cię do zaaplikowania!

WIĘCEJ INFORMACJI

Firma Lindenwood poszukuje stażysty na stanowisko pracownika biurowego.

Więcej szczegółów na stronie: https://lindenwood.eu/pl/kariera/

 

Back to top