BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS 


Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Rekrutacji AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów kierunku Zarządzanie do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Wydziale Personalnym AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Areszcie Śledczym we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki do skorzystania z oferty stażu w Global Sport Academy.

Global Sport Academy, z siedzibą w Krakowie, organizująca kursy instruktorskie, trenerskie i szkolenia specjalistyczne, zaprasza studentów na płatny, trzymiesięczny staż w dziale marketingu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Płatne staże w Urzędzie Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (BEREC)

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, iż istnieje możliwość składania aplikacji na płatne staże w Urzędzie BEREC.
BEREC oferuje kandydatom staże o następujących profilach:

Płatne staże im. Roberta Schumana w Parlamencie Europejskim.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, iż do 30 listopada 2018 r. istnieje możliwość składania aplikacji na płatne stypendia im. Roberta Schumana w Parlamencie Europejskim. Parlament Europejski oferuje blisko 400 ofert staży w poszczególnych dyrekcjach PE.

Biuro Karier i Programu Erasmus AWL zaprasza studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Dolnośląskim Oddziale Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus AWL zaprasza studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu.

Świetne nowiny z rynku pracy ! 

Drodzy Studenci,
pragniemy się z Wami podzielić dobrymi informacjami i uchylić już dzisiaj rąbka tajemnicy. W ramach nawiązania współpracy partnerskiej pozyskaliśmy nowych #PRACODAWCÓW , którzy chcą z nami współpracować i tworzyć dla Was nowe #MIEJSCA PRACY !

#Biznes #finanse #technologie #mobilność #przedsiębiorczość #roboty #drony

Drodzy Studenci, jeśli marzy Wam się płatny staż, to ogłoszenie o wolnych wakatach/konkursach jest dla Was   Na aplikowanie macie czas sierpień/wrzesień w zależności od stażu. Nie przeoczcie terminów. Więcej informacji znajdziecie tutaj

 

Back to top