AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH


9 marca br., w Sali Tradycji Akademii Wojsk Lądowych odbyło się uroczyste pożegnanie kpt. Rafała Szymczyka, który zakończył służbę w Akademii.

Pełniący w tym dniu obowiązki Prorektora ds. Dydaktycznych, Dyrektor Instytutu Dowodzenia, płk dr Jacek Narloch, żegnając oficera podziękował mu za sumienną służbę i życzył sukcesów na nowym stanowisku służbowym. - Pamiętaj, że drzwi do naszej Akademii są dla ciebie zawsze szeroko otwarte i po zdobyciu doświadczenia w Dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej, zapraszam do Instytutu Dowodzenia w roli wykładowcy - mówił płk Jacek Narloch.

- Dziękuję za możliwość służby w tak życzliwym i zawsze wspierającym mnie środowisku jakie tworzy Akademia Wojsk Lądowych. W szczególności natomiast, chciałbym podziękować szefom kompanii z którymi przez lata przyszło mi pracować. To dzięki Wam Panowie, moja praca była doceniana przez przełożonych, a obowiązki służbowe nie ciążyły tak bardzo. Odchodzę z elitarnej Akademii, która nauczyła mnie wiele, ale również wiem, że czekają na mnie kolejne wyzwania i wiele nauki w nowym miejscu służby - powiedział kpt. Rafał Szymczyk.


Tekst: kpt. Marcin Jasnowski

Zdjęcia: szer. pchor. Zofia Szuster-Górska

Back to top